логотип
 
 
логотип Bistro News arrow Bistro News arrow UPC забезпечує сервіс прийому інтернет-платежів для компанії Telenor у Сербії
13.07.2024 г.
 
 

 

 
 

 

 

 

Реклама

 

 
   

UPC забезпечує сервіс прийому інтернет-платежів для компанії Telenor у Сербії Версия для печати Отправить на E-mail
29.09.2020 г.

Абоненти компанії Telenor у Сербії можуть оплачувати послуги мобільного зв'язку та інтернету через сайт мобільного оператора. Оплата здійснюється за допомогою платіжних карток Visa, Visa Electron, Mastercard або Cirrus/Maestro. Безпечний сервіс прийому інтернет-платежів забезпечує Український процесінговий центр (UPC).

«Для європейських компаній завжди є важливими питання безпеки, стабільності і надійності. Сьогодні ми вже співпрацюємо із багатьма найбільшими європейськими компаніями і раді, що до системи приєднався ще один великий мобільний оператор», - зазначив Андрій Березюк, комерційний директор UPC.

Для UPC це не перший досвід в таких великих міжнародних проектах в ролі платіжного сервіс-провайдера, якого добре знають як стабільного та надійного партнера, що забезпечує якісний сервіс процесування карткових платежів на європейському ринку. Зокрема, UPC обслуговує інтернет-платежі для компаній Vodafone і Telecom в Албанії, авіакомпанії WizzAir, страхової компанії UNIQA в Сербії.

 
««   »»
 
     
Top! Top!