логотип
 
 
логотип Bistro News arrow Bistro News arrow UPC запускає оновлений сайт системи електронної комерції
13.07.2024 г.
 
 

 

 
 

 

 

 

Реклама

 

 
   

UPC запускає оновлений сайт системи електронної комерції Версия для печати Отправить на E-mail
24.09.2020 г.

Українська компанія UPC, що обслуговує 16 країн Европи, здійснила ребрендинг платіжної платформи е-комерції. Тепер система інтернет-платежів eCommerceConnect має оновлений вигляд  і надає сучасні сервіси для електронної комерції.
24 вересня 2020 року, платіжний сервіс-провайдер UPC запускає оновлений сайт.

Відтепер UPC надає банкам-клієнтам і держателям карток розширенні рішення для інтернет-платежів – оплати карткою, цифрові гаманці Apple Pay, Google Pay, Visa Checkout, Masterpass і токенізацію карт.

Окрім цього, для інтернет-крамниць доступні онлайн-інвойсінг, сервіси A2C/C2A/P2P та інше.

Новий сайт компанії є доступний за посиланням.

«Як для українських, так і для клієнтів в інших країнах Європи, завжди є важливими питання як функціоналу, так і й безпеки та стабільності у сфері інтернет-платежів. Тепер нашим пріоритетом для європейського ринку та України, зокрема, є заявити про себе як про компанію, яка може надавати розширені платіжні сервіси електронної комерції», – наголосив CEO UPC Антон Романчук.

Нагадуємо, що UPC був першою компанією в Україні, яка запустила сервіс безпечних платежів за технологією 3D Secure 2.1.

UPC (Український процесінговий центр) – процесінговий центр і платіжний сервіс-провайдер. Забезпечує якісним сервісом обслуговування платіжних карток 38 банків і 1700 онлайн-магазинів у 16 країнах Центральної та Східної Європи. UPC працює з 1997 року та входить до міжнародної групи Raiffeisen Bank International.

 
««   »»
 
     
Top! Top!