логотип
 
 
логотип Bistro News arrow Bistro News arrow Finance Digital Day: онлайн-конференція
23.02.2024 г.
 
 

 

 
 

 

 

 

Реклама

 

 
   

Finance Digital Day: онлайн-конференція Версия для печати Отправить на E-mail

13 травня онлайн-конференція Finance Digital Day збере топових digital-фахівців фінансових компаній, щоб розкласти по поличках нагальні питання цифрового просування послуг: які подробиці необхідно включати в контекстні оголошення? як просуватися, щоб не потрапити під заборону? де знайти свою аудиторію і як виділитися серед конкурентів?

 Учасники зможуть у деталях дізнатися про просування таких відомих брендів, як Райффайзен Банк Аваль, Forward Bank, Ощадбанк, ПУМБ, Moneyveo, CCloan, Mycredit. Спікери чесно розкажуть про особливості, секрети вдалих і невдалих кейсів просування в різних онлайн-каналах.

Finance Digital Day це:

  • 12 півгодинних доповідей з реальними кейсами і особистим досвідом представників  - топових спікерів фінансової індустрії;
  • 7 годин надихаючих прикладів і свіжих ідей;
  • можливість задати питання спікеру в чаті;
  • нетворкінг в закритому telegram-чаті конференції;
  • бонуси, акції від організаторів і партнерів.

Конференція буде корисна всім, хто пов'язаний з банківським бізнесом і сферою фінансових послуг,  — маркетологам, вебмайстрам, які хочуть монетизувати трафік на банківських та МФО офферах, і digital-фахівцям. Учасників чекають ретельно підібрані приклади з досвіду спікерів та їх власні ефективні шляхи вирішення складнощів, які вже завтра можна застосувати у власному проекті.

Участь в онлайн-конференції  безкоштовна, потрібно лише зареєструватися, а щоб не упустити найважливіше і мати можливість вивчити все до дрібниць — можна купити доступ до записів і презентацій.

Finance Digital Day — це можливість послухати колег зі своєї ніші і повчитися на чужих злетах та падіннях.

Зареєструватися на конференцію вже зараз можна тут:

https://webpromoexperts.net/ua/conference/finance-digital-day/?utm_source=fueteinfo&utm_medium=text


 

 
««   »»
 
     
Top! Top!